FEATURED LISTINGS
- 1/49 49Open Thu 2PM-4PM
$349,000
4 Beds2 Baths1,580 SqFt44201 Kelly DR, Punta Gorda, FL 33982
Single Family Home
Listed by EXP Realty LLC
- 1/41 41Open Sun 11AM-2PM
$675,000
3 Beds3 Baths2,206 SqFt21596 Berwhich RUN, Estero, FL 33928
Single Family Home
Listed by EXP Realty LLC
- 1/50 50Open Sat 1PM-4PM
$365,000
3 Beds2 Baths2,110 SqFt14132 Poppy Field LOOP #4022, Punta Gorda, FL 33955
Condo
Listed by EXP Realty LLC
- 1/50 50Open Sun 1PM-3PM
$199,000
2 Beds2 Baths1,194 SqFt43993 Boardwalk LOOP #1925, Punta Gorda, FL 33982
Condo
Listed by EXP Realty LLC
- 1/30 30Open Sat 12PM-3PM
$379,900
3 Beds3 Baths1,638 SqFt116 McArthur AVE, Lehigh Acres, FL 33936
Single Family Home
Listed by EXP Realty LLC
- 1/28 28Open 8/5 1PM-4PM
$650,000
4 Beds3 Baths2,318 SqFt14395 AURELLA CIR, Port Charlotte, FL 33981
Single Family Home
Listed by EXP Realty LLC
OPERATING TEAM
RECENTLY SOLD
- 1/50 50
closed
$739,000
1.5%$728,000
4 Beds3 Baths2,320 SqFt2130 SW 17th AVE, Cape Coral, FL 33991
Single Family Home
Listed by EXP Realty LLC
- 1/35 35
closed
$310,000
0.6%$308,000
4 Beds2 Baths1,828 SqFt141 SE 5th ST, Cape Coral, FL 33990
Single Family Home
Listed by EXP Realty LLC
- 1/47 47
closed
$450,000
$450,000
3 Beds2 Baths2,212 SqFt12911 Timber Ridge DR, Fort Myers, FL 33913
Single Family Home
Listed by Keller Williams Realty Fort Myers and the Islands